Harijs

Harijs- Pirmais tips. Apskaužami majestātiskā poza apvienojas ar intelektu, ironiju un goddevību pret tiem, kas Harijam vēruši vārtus uz šo pasauli. Risks- tas ir galvenais Harija patmīlības virzītājspēks. Ir orators, emocionāli pārspēj diplomētus mācītājus. Atrod vidusceļu starp pienākumu un neprātu. Var būt pats sev pretinieks un tad cīnās pats ar sevi. Prot atšķirt “falšo” no īstā. Harijs uzskata, ka jebkuram ir tiesības uz kādu vājību un kļūdu. Otrais tips. Grūtsirdīgs, sevī noslēgts, miglainā misticismā iegrimis cilvēks. Nebūt nav tik talantīgs, cik “gnīdīgi” precīzs.

Harijs sabiedrībā:

Medicīnas darbinieki:

Harijs Antonišķis (veselības aprūpes ārsts), Harijs Belkovskis (anesteziologs, reanimatologs), Harijs Čerņevskis (internists), Harijs Greditors (internists), Harijs Jirgensons (fizikālās medicīnas ārsts), Harijs Knesis (anesteziologs, reanimatologs), Harijs Beržinskis (pediatrs), Harijs Akmentiņš (ģimenes (vispārējās prakses) ārsts)

Zinātnieki, doktori un augstskolu mācībspēki:

Harijs Kanaviņš, Harijs Ausmanis, Harijs Ceriņš, Harijs Kalis, Harijs Tumans

Mākslinieki:

Harijs Gailītis (literatūrkritiķis), Harijs Gulbis (dramaturgs, prozaiķis), Harijs Kukels (operators), Harijs Feders (arhitekts), Harijs Petrockis (tv un teātra režisors), Harijs Gerhards (režisors), Harijs Spanovskis (aktieris)

Mūziķi:

Harijs Spanovskis, Harijs Joniškāns

Saite uz šo vārdu, ko ielīmēt dienasgrāmatā, forumā vai mājaslapā:Komentēt:

Vārds *

E-pasts *

Mājaslapa